אנו מברכים על התיקון שהובילה וקידמה שרת המשפטים איילת שקד בחוק ההוצאה לפועל, שיאפשר למספר רב של חייבים לקבל הפטר בדרך מהירה ויעילה. במשך שנים התנגד וביקר מייסד המשרד, עורך דין אורי גילת, את ההסדר החקיקתי שנקרא "חייב מוגבל באמצעים" אשר מתנהל בלשכות ההוצאה לפועל.

הסדר זה שגוי מעיקרו ונוגד את ההיגיון והשכל הישר. הסדר זה גורם לעוול אדיר שבו חובות החייב גדלים וצוברים ריביות והצמדות, וזאת חרף העובדה שהוא משלם את צו התשלומים שנקבע לו, וכך נוצר מצב אבסורדי שבו נגזר דינו של החייב להיות תחת מסכת של חובות עד לשארית חייו. דעתנו היא שלקח זמן רב מידי עד שמערכת החוק הבינה את העוול הגדול שנעשה לחייבים, ותיקוני החוק האחרונים מראים שסוף סוף המחוקק הפנים זאת, ובחר לשנות.

משרד עורכי דין אורי גילת ושות', מתמחה בייצוג חייבים בלבד בהליכי הוצאה לפועל, פשיטת רגל והסדרי נושים. בעקבות תיקון 47 לחוק ההוצאה לפועל, המאפשר מתן הפטר לחייב מוגבל באמצעים, ובשל העובדה שמשרדנו מתמחה באופן ייחודי בייצוג חייבים, הפטר מחובות, וקבלת הפטר מחובותיהם, החלטנו להקצות ממשאביו של משרדנו לטיפול בלקוחות אשר רשאים להגיש בקשה למתן הפטר בלשכות ההוצאה לפועל.

נציין כי גם אם נמצא שאינכם מתאימים לתנאים לקבלת הפטר בהוצאה לפועל, או מסיבות אחרות (שעיקרן מצוי בבניית אסטרטגיה משפטית) לא יהיה נכון להפנות אתכם להליך זה, אנו נתאים עבורכם הליך אחר, כדוגמת הליכי פשיטת רגל או הסדר נושים.

לאחר שיחה טלפונית מקדימה מוזמן הלקוח לפגישת ייעוץ, בה תבחן מצבת חובותיו, מצבו הכלכלי, המשפחתי והבריאותי, ונתונים נוספים להם קיימת השפעה על בחירת ההליך המתאים ביותר עבורו. קיימת חשיבות רבה לייעוץ משפטי נכון בשלב של בחירת ההליך, שכן בחירה שגויה עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך לאותו חייב. הסבר ממצא יינתן בפגישת הייעוץ, שכן היריעה רחבה ולא ניתן למצותה בשורות אלו.   

לסיום נציין כי משרדנו ער למצבכם הכלכלי, ולכן שכר הטרחה שאנו גובים, הינו מקובל בתחום ואף נמוך ממנו, וזאת לצד אפשרות לפריסת תשלומים נוחה ומותאמת למצבו של הלקוח.

צרו עימנו קשר לייעוץ ראשוני ובלתי מחייב. לנוחיותכם, בצד המסך מופיע מספר הטלפון של המוקד שלנו (24/7).