תחום פשיטת הרגל עבר שינויים רבים בשנים האחרונות. ניכר שהמגמה של החקיקה היא שיקום החייב במטרה להשיבו מהר ככל הניתן למעגל העבודה והיצירה, ללא חובות.

תחום ההתמחות המרכזי והעיקרי של המשרד הוא בייצוג ושיקום חייבים בהליך פשיטת רגל. תחום זה סבוך ומורכב, ולכן נדרשות מעורך הדין יכולות רבות. אחת הטעויות הנפוצות של עורכי הדין בתחום זה היא פזיזות בהכנת הבקשה, ללא שימת לב לפרטים הקטנים ולעובדות שאולי בעת הכנת הבקשה נראות כזוטות, אך בהמשך, כשהחייב עתיד להיחקר אצל המנהל המיוחד, עלולות להיות להן השלכות הרסניות והתיק בעניינו עלול חלילה אף להתבטל.

חשוב להבין כי בחירת אסטרטגיה משפטית נכונה ובניית תיק פשיטת רגל בצורה מדויקת תאפשר "בניית תיק חזק". לשם כך נדרש עורך הדין להבין על בוריו ולפרטי פרטים את סיפור ההסתבכות של החייב, לצורך הצגתו כהלכה לבית המשפט, לכונס הנכסים הרשמי ולמנהל המיוחד. נוכח כך נדרשת עבודת תחקיר, שיחה מעמיקה ושיתוף פעולה מלא עם הלקוח. אנו מעדיפים להחמיר ולהרבות במחקר בשלב הכנת התיק, ובכל למנוע מצבים של אי וודאות בהמשך התהליך, גם עבורנו וגם עבור הלקוח.

לאחר שיחת בירור ראשונית בטלפון, לקוחותינו מזומנים לפגישת ייעוץ שכבר במהלכה אנו נחשפים לסיפור ההסתבכות, ומציירים ללקוח תמונה רחבה אודות מצבו המשפטי. נציין ששיחת הייעוץ ללא התחייבות, ואנו ממליצים לקיימה מוקדם ככל האפשר.
משרדנו מתמחה בהליכי פשיטת רגל פשוטים ומורכבים, ומטפל בהם ברגישות רבה לה ראויים הזקוקים לשירות משפטי בתחום זה, וזאת לצד נחישות ואסרטיביות בהתנהלות מול הנושים בדרך להשגת המטרות, שהן קבלת הפטר מחובות וסגירת כל תיקי ההוצאה לפועל.

תיקי פשיטת רגל "יד שנייה"


כחלק מהשירות המשפטי במשרדנו, אנו מטפלים גם בתיקי פשיטת רגל "יד שנייה" שהם תיקים אשר הוכנו על-ידי עורכי דין אחרים. לעיתים תיקים אלו "הסתבכו" והחייב נמצא תחת איום שמא ייזרק מהליך פשיטת הרגל וצו הכינוס בעניינו יבוטל, ולעיתים החייב פונה למשרדנו אף לאחר שצו הכינוס בוטל. נציין שבמקרים רבים אכן ניתן להשיב את צו הכינוס על כנו, "ולהחיות" את תיק פשיטת הרגל.

טיפול בתיק "יד שנייה" הוא הרבה יותר מורכב ומאתגר, מהסיבה הפשוטה שעורך הדין הקודם, שהוא זה שהכין ובנה את התיק, קיבע את משרדנו לסיפור עובדתי מסוים, שלעיתים מזיק ללקוח בהמשך התהליך. מכך ניתן להבין, שלעורך הדין הראשון אליו אתם פונים יש משקל רב וחשיבות אדירה, והוא אשר יקבע איך יראה, יתנהל ויסתיים הליך פשיטת הרגל שלכם. אפשר לדמות את עורך הדין למורה דרך או למדריך טיולים. עורך דין אשר מכיר את הדרך ואת המכשולים – מבטיח למטיילים דרך קלה ויציבה, ולהיפך, עורך הדין אשר אינו מודע למכשולים ופועל ללא תכנון מדויק של המשך המסלול, "מבטיח" לפושט הרגל מכשולים רבים שחלקם עלולים להיות הרסניים.

משרדנו מציע מגוון רחב של שירותים המאפשרים לכם, קהל לקוחותינו, לקבל את מלוא המידע ולהפחית את אי-הוודאות האופיינית להליכי חדלות פירעון ככל שניתן. מטרתנו היא שתרגישו בטוחים יותר בהליך, ותצלחו אותו בדרך קלה יותר. (למידע נוסף על השירותים המוצעים במשרדנו לחצו כאן).

לסיום נציין כי משרדנו ער למצבכם הכלכלי, ולכן שכר הטרחה שאנו גובים, הינו מקובל בתחום ואף נמוך ממנו, וזאת לצד אפשרות לפריסת תשלומים נוחה ומותאמת למצבו של הלקוח.
צרו עימנו קשר לייעוץ ראשוני ובלתי מחייב. לנוחיותכם, בצד המסך מופיע מספר הטלפון של המוקד שלנו (24/7).