אורי גילת ושות׳

עורך דין חדלות פירעון / עורך דין הוצאה לפועל / צוואות וירושות.

גם אם כרגע הכל נראה לכם גרוע וחסר תקוה, אנו רוצים שתדעו, שאלפי אנשים היו במצב דומה לשלך, והיום הם במקום אחר – ללא חובות.

אולם, סיום עם חובות כספיים לא קורה "במקרה". זה לא "מזל" או "נס". מה כן? זה תוצר של החלטה לקחת אחריות על הסיטואציה. החלטה לעשות מעשה כדי לצאת מהמצב הזה.
 
נעים להכיר, אנו במשרד עו"ד אורי גילת ושות' מתמחים בדיני חדלות פירעון, בהליכי פשיטת רגל, הוצאה לפועל והסדרי נושים, תוך התמחות ייחודית בייצוג חייבים.
 
אנו יודעים לספק פיתרונות משפטיים יצירתיים למצבי חדלות פירעון, לשכירים ועצמאיים, ופועלים כדי להחזיר את השליטה, הוודאות והביטחון – חזרה לידיים שלכם.
 
צרו קשר. בואו נדבר..
השאירו פרטים לייעוץ ראשוני ללא התחייבות :

הצלחות המשרד

אודות המשרד

עו"ד אורי גילת מתווה דרך טיפול לכל תיק במשרד באופן אישי כשלצידו צוות עתיר ניסיון וידע.

משרד עו"ד אורי גילת מציע מעטפת משפטית הכוללת: בניית אסטרטגיה משפטית מקצועית, עריכת מחקר מקצועי מעמיק, שימוש ביצירתיות ככלי לקידום תיקים משפטיים שונים ונקיטה במאבק חסר פשרות עד למיצוי זכויותיו של הלקוח.

עו"ד אורי גילת מאמין בטיפול רב מערכתי ושיקום החייב ומעניק שירותי תמיכה, אימון וליווי של הלקוח לחיים עצמאיים.

במשרד השקפה המעודדת שימוש דיגיטציה ובטכנולוגיות מתקדמות לייעול תהליכים שונים במסגרת המשרד.

תחומי העיסוק

חדלות פירעון הינו מצב כלכלי-משפטי שבו חייב אינו יכול לשלם את חובותיו בהגיע מועד התשלום/כחובות עתידיים או שסכום החובות וההתחייבויות גבוה משווי נכסי החייב (כסף, זכויות, רכוש ועוד).

תחום הוצאה לפועל עבר שינויים רבים בשנים האחרונות. ניכר שהמגמה של החקיקה היא שיקום החייב במטרה להשיבו מהר ככל הניתן למעגל העבודה והיצירה, ללא חובות.

ישנם לא מעט אירועים קשים ומורכבים העלולים להתרחש לאורך החיים, ואין ספק שאחד מהם הוא הסתבכות בחובות כספיים.

משרדנו מתמחה בתחומי חדלות פירעון והפטר מחובות בכלל, ושיקום חייבים בפרט. אנו מוצאים שאחת מההתמחויות החשובות במשרדנו היא הסדרי נושים.

תחום פשיטת הרגל עבר שינויים רבים בשנים האחרונות. ניכר שהמגמה של החקיקה היא שיקום החייב במטרה להשיבו מהר ככל הניתן למעגל העבודה והיצירה, ללא חובות.

משרד עו"ד אורי גילת ושו"ת מטפל בתיקים משפטיים שונים הקשורים בהליכי מימוש ירושה, טיפול בהתנגדות למתן צו ירושה, סיוע בעריכת צוואות, ליווי בהליכי מימוש צוואות, עיזבונות ועוד.

4 סיבות למה לבחור בנו

עורך דין חדלות פירעון בעל התמחות ספציפית בייצוג חייבים בלבד
טיפול רב מערכתי הכולל תמיכה ושיקום חייבים
ליווי אישי של עו"ד אורי גילת בהתוויית דרך משפטית נכונה לכל תיק
צוות אמפתי ומקצועי בעל התמחות ייחודית בחדלות פירעון

שאלות נפוצות - עורך דין חדלות פירעון

שכר הטרחה משתנה מתיק לתיק ותלוי במסלול אליו מופנה הלקוח. 

לדוגמה: הפטר בהוצאה לפועל, הליך חדלות פירעון (פשיטת רגל), הסדר נושים קולקטיבי במסגרת הליך חדלות פירעון, או הסדר נושים פרטני שאנו מבצעים תוך פנייה אישית לכל נושה ונושה.

יש משמעות למס' תיקי ההוצאה לפועל שפתוחים נגדכם, פרופיל הנושים שלכם, אם יש לכם דירת מגורים ויש צורך לבצע פעולות משפטיות כדי להגן עליה ונתונים נוספים שיש לבדוק בטרם תופנו להליך המתאים ביותר עבורכם, ויקבע שכר הטרחה שתדרשו לשלם.

בשלב זה נציין, כי אנו מתחשבים ככל שניתן במצבכם ועושים רבות על מנת לסייע לכם. שכר הטרחה שאנו גובים אינו גבוה ומותאם למחיר המקובל בתחום, ולעיתים אף נמוך ממנו, וזאת כחלק מבחירתנו לייצג חייבים בלבד, ובמטרה ברורה כדי שתוכלו לקבל ייצוג משפטי איכותי גם כאשר אתם נמצאים במצב כלכלי ירוד.

כמו כן, אנו מאפשרים פריסה ארוכה ותשלומים נוחים של שכר הטרחה, כדי שבנוסף לצורך שלכם בייצוג משפטי, תוכלו להמשיך ולכלכל את עצמכם ואת משפחותיכם בכבוד.

ראשית נציין, כי פגישת הייעוץ הינה ללא כל התחייבות מצדכם. פגישת הייעוץ היא גם בשבילנו לא פחות מאשר בשבילכם, ומטרתה לאפשר לנו להבין ולנתח את מקרה ההסתבכות שלכם בצורה טובה יותר, ולהתאים את ההליך הנכון ביותר עבורכם, תוך שגם אתם מודעים היטב לאן פניכם מועדות, וכיצד מתבצע ההליך אליו תופנו.

שנית, לגבי המסמכים בהם כדאי שתצטיידו לקראת הפגישה. כאמור מטרת פגישת הייעוץ היא לנתח את התיק ולבדוק מהו המצב המשפטי שלכם, לכן תשובתנו מתחלקת לשניים. אם הנכם פונים להליכי חדלות פירעון והסדר נושים, נבקש להצטייד ברשימת התיקים שלכם בהוצאה לפועל וכן רשימה ידנית במידה ולא כל הנושים פתחו תיק בהוצאה לפועל. אם הנכם ניגשים להליך הפטר בהוצאה לפועל, נבקש להצטייד ברשימת התיקים וכן בפרוטוקולי הדיון של ההוצאה לפועל, כלומר אותם מסמכים שסרוקים בתיק שלכם (ניתן לקבל את מסמכים אלו בלשכות ההוצאה לפועל. נציין כי חלק מלשכות ההוצאה לפועל גובים על שירות זה תשלום זעום).

בכל מקרה, לכל פונה אנו שולחים רשימת מסמכים שיש להצטייד בהם לקראת הפגישה הראשונה, ואם חסרים מסמכים או שטרם הספקתם לאסוף כל הנדרש, ניתן להשלימם לאחר הפגישה באמצעות משלוח פקס או מייל, או בכל אמצעי אחר אשר עומד לרשותכם.

זו שאלה שאין לה תשובה מדויקת. משך זמן הפגישה הוא הזמן שנדרש כדי לאפשר לכם לספר לנו את סיפור ההסתבכות שלכם. אנו צריכים להבין במדויק מהו המצב הכלכלי שלכם, מצב בריאותכם, כושר השתכרותכם ועוד. לכן, קשה לתת הערכה מדויקת של זמן, אך בד"כ פגישות אלה אורכות בין שעה לשעה וחצי לכל היותר.

ראשית נציין, כי מרבית הלקוחות שפונים אלינו לראשונה, פונים כאשר עיקולים רבים רובצים על חשבונות הבנק שלהם, משכורתם מעוקלת, או שהוצא כנגדם צו הבאה. זהו מצב נפוץ מאוד לפני שאנו נכנסים לתמונה ומבצעים פעולות משפטיות כלשהן.

לאחר שתוזמנו לפגישה, ובמעמדה תעברו את תהליך הקליטה במשרד, ויוחלט לאיזה הליך אתם מופנים, אנו נשגר בקשות לעיכוב וביטול הליכים בהתאם לסוג ההליך, תוך בקשות ספציפיות, כל מקרה לגופו. פרט לזאת נציין, כי היות ואנו גובים שכר טרחה גלובלי עד להפטר מחובות, כל הבקשות והפעולות המשפטיות לעיכוב וביטול הליכים שאנו מבצעים, אינן כרוכות בתשלום נוסף וניתנות במסגרת הטיפול המשפטי בתיק העיקרי.

תשובתנו תשתנה אם ההליך בעניינך בוטל כתוצאה "מניצול לרעה" או שהסתיים בהפטר. אך בתשובה זו, ברצוננו להתייחס לעניין אחר שאופייני לחייבים שהליך שלהם בוטל כתוצאה מכך שלא שילמו את צו התשלומים שנקבע להם או שלא הגישו דוחות כמצופה מהם (בלשון בתי המשפט – "ניצול לרעה" של ההליך). אנו מאמנים שבדיקה פשוטה תגלה שהתנהלותך בהליך הקודם הייתה שגויה, וכנראה שגם התנהלותך הכלכלית. בדיוק מסיבה זו, בד בבד לטיפול המשפטי שאנו מעניקים, אנו מציעים לכל לקוחות המשרד שירות הודעות ממוחשב ומתוזמן אוטומטית ואמצעים נוספים שיש ברשותנו, אשר מזכירים לשלם את צו התשלומים החודשי שנקבע, להגיש את הדוחות הדו חודשיים ועוד. אתם מוזמנים להיכנס לעמוד האודות שלנו ולקרוא בהרחבה על השירותים שאנו מציעים במסגרת הטיפול המשפטי ללקוחות המשרד.

מתוך כלכליסט: הצעה לשינוי חוק ההוצל״פ – האם הרשמים יוסמכו לפרוס חוב מזונות עבר?
מתוך כלכליסט: פושט הרגל זכה: חוב של כשישה מיליון שקל התאפס תמורת 10% מהסכום
מתוך The Marker: חמישה טיפים לפושט הרגל
מתוך ynet: ברוח הרפורמה: בוטלו הגבלות על חייב הוצאה לפועל
< הבא
הקודם >
מעבר לצ׳אט
💬 צריכים עזרה?
שלום 👋
דברו איתי בוואטסאפ