חייגו לייעוץ:
072-397-4924

אודות המשרד

נעים להכיר, משרד אורי גילת ושות'

משרד עורכי דין אורי גילת ושות' הינו משרד בוטיק ייחודי אשר מייצג חייבים בלבד ומתמחה בדיני חדלות פירעון בכלל, ובהליכי פשיטת רגל והוצאה לפועל בפרט. למשרד התמחות ייחודית בשני תחומים עיקריים, האחד הינו טיפול והגשת בקשות להפטר (מחיקת חובות), לרבות הפטר מחובות בהוצאה לפועל, והשני הינו תחום הסדרי חובות על כל גווניו.

עו"ד אורי גילת מתווה באופן אישי את דרכי הטיפול בכל התיקים במשרד, וזאת ביחד עם צוות עתיר ניסיון וידע, תוך שימת דגש על יצירתיות, בניית אסטרטגיה משפטית נכונה, מחקר משפטי מעמיק ומאבק חסר פשרות עד למיצוי זכויותיו של כל לקוח.

אנו מאמינים בטיפול רב מערכתי ונותנים דגש על שיקום החייב, בדרך לחיים עצמאיים

משרדנו חרט על דגלו לפעול למען שיקום אמיתי ורב מערכתי של חייבים, ולכן כחלק מהשירותים שאנו מציעים לקהל לקוחותינו, אנו עורכים ימי הרצאות שבהם מופיעים יועצים ומאמנים אישיים מתחומים שונים ומגוונים, המרצים על התנהלות נכונה בהליכי חדלות פירעון, עצות וטיפים בניהול כלכלת בית, שיקום יחסים בתוך התא המשפחתי במערכת של חובות, החיים לאחר סיום הליך פשיטת הרגל או חדלות הפירעון ועוד.

ההרצאות מתקיימות מספר פעמים בשנה. הכניסה ללקוחות המשרד בלבד בהצגת הזמנה אישית אשר נשלחת למייל ולטלפון הנייד. לבעלי המשפחות מבינכם, שלהם ילדים בגירים, אנו ממליצים להגיע בהרכב משפחתי מלא. בואו תהיו חלק ממשפחה אחת גדולה, ותכירו משרד עורכי דין "אחר", מקצועי וייחודי בתחום דיני חדלות הפירעון והסדרת חובות בישראל.

מביאים את הקדמה והטכנולוגיה גם לנוף משרדי עורכי הדין

משרדנו מציע מערכות מחשוב מתקדמות המתריעות ומזכירות לכם לקוחות המשרד, בין היתר, לשלם את צו התשלומים החודשי שיקבע לכם, למלא את הדוחות החודשיים ועוד.

משרדנו מציע שירות זה, ושירותים דומים נוספים, כדי להקל עד כמה שניתן על עומס מחשבותיכם ולאפשר התנהלות קלה ונוחה יותר בהליך הרלוונטי אליו תופנו.

אנו נוכחים לדעת ששירותים אלו עוזרים ומקלים באופן ניכר על קהל לקוחותינו, ומאמינים שבעזרתם תצלחו את ההליך בקלות רבה יותר. שירות זה ניתן ללא עלות נוספת במסגרת הטיפול המשפטי במשרדנו.

אורי גילת תמונת - פרופיל

אודות אורי גילת - מייסד & עורך דין

"גמלה בלבי ההחלטה שאעזור לכל אדם, כל אדם שנכנס למשרדי יקבל טיפול משפטי יסודי ומקיף"

אני מסרב לקבל משפטים כמו "אין מה לעשות" "אין איך לצאת מהמצב הזה" "הכול אבוד". לצערי משפטים בסגנון זה אני שומע מידי פעם מלקוחותיי, אך לאחר תקופה קצרה כאשר התוצאות המשפטיות מיושמות בשטח, והליכי הגבייה מעוכבים, העיקולים מוסרים מחשבון הבנק והמשכורת, אני טוען בפניהם כי לעולם לא מרימים ידיים, תמיד יש מה לעשות.

תחושת הסיפוק והשליחות אותה אני חווה מצד לקוחותיי, תוך שאני צופה כיצד הם קמים מהקרקעית בה הם שרויים, זוהי הסיבה שבגללה בחרתי להתמחות ולהתמקצע בתחום זה של טיפול משפטי בחייבים, אשר נקלעו לקשיים.

תחומי התמחות

חדלות פירעון הינה מצב כלכלי-משפטי שבו חייב אינו יכול לשלם את חובותיו בהגיע מועד התשלום/כחובות עתידיים או שסכום החובות וההתחייבויות גבוה משווי נכסי החייב (כסף, זכויות, רכוש ועוד).

תחום הוצאה לפועל עבר שינויים רבים בשנים האחרונות. ניכר שהמגמה של החקיקה היא שיקום החייב במטרה להשיבו מהר ככל הניתן למעגל העבודה והיצירה, ללא חובות.

ישנם לא מעט אירועים קשים ומורכבים העלולים להתרחש לאורך החיים, ואין ספק שאחד מהם הוא הסתבכות בחובות כספיים.

משרדנו מתמחה בתחומי חדלות פירעון והפטר מחובות בכלל, ושיקום חייבים בפרט. אנו מוצאים שאחת מההתמחויות החשובות במשרדנו היא הסדרי נושים/

תחום פשיטת הרגל עבר שינויים רבים בשנים האחרונות. ניכר שהמגמה של החקיקה היא שיקום החייב במטרה להשיבו מהר ככל הניתן למעגל העבודה והיצירה, ללא חובות.

משרד עו"ד אורי גילת ושו"ת מטפל בתיקים משפטיים שונים הקשורים בהליכי מימוש ירושה, טיפול בהתנגדות למתן צו ירושה, סיוע בעריכת צוואות, ליווי בהליכי מימוש צוואות, עיזבונות ועוד.

מעבר לצ׳אט
💬 צריכים עזרה?
שלום 👋
דברו איתי בוואטסאפ